PALET LOJİSTİĞİ

lojistikPalet lojistik hizmeti, firmaların tedarik zinciri halkalarından biri veya tamamı ile ilgili, palet sorunları ve ihtiyaçlarına göre verilen hizmetleri kapsar. Bu model sayesinde, PALEX tarafından firmalara palet satış fiyatının yanı sıra Türkiye’nin tamamı için geçerli olan toplama fiyatı verilir. Burada firmanın toplam maliyetine olan etkisi sebebiyle en önemli etken toplama oranlarıdır.

Bu hizmet sayesinde;

Palet satışı: Müşterinin belirttiği spesifikasyon, miktar ve lokasyonda ikinci el palet satışı PALEX tarafından gerçekleştirilir.

Sevk edilen paletlerin toplanması: PALEX, müşterilerinin piyasaya paletli yapmış olduğu sevkiyatlarda, boşa çıkan paletlerin toplamasını gerçekleştirir. Bu paletler daha sonra irsaliyede belirtilen sayılara istinaden müşteriden satın alınır.

Bakiye Yönetimi: Müşterilerimizin, perakende ve bayi noktalarında biriken paletlerinin bakiye takibi, Palet Takip Sistemi kullanılarak yapılır. Müşterilerimiz, PTS üzerinden tüm birim palet maliyetlerini, sevk ve toplama noktalarını, ve potansiyel iyileştirme olanaklarını görebilir ve analiz edebilirler.

Hurda Yönetimi: Müşterilerimizin depo/fabrikalarında bulunan paletlerin satın alınması.

Bu süreç ve faydaları aşağıdaki tabloda detaylı olarak görülebilir:

palet_topla

BİZE ULAŞIN

Paleks Geri Dönüşüm Çözümleri A.Ş.
Kavacık Mah. Çavuşbaşı Cad. Yayabeyi Sok. No:12 Kat:1 Beykoz - İstanbul
Tel: +90 216 693 13 63
Faks: +90 216 693 13 62
info@palex-tr.com
BİLGİ İSTEK FORMU
Fusion İstanbul