Kariyer

KİMLERİ ARIYORUZ?

"Ben" yerine "biz" diyebilen, takım olmanın değerine inanan, geleceğini lojistik sektöründe inşa etmek ve insanların hayatlarında fark yaratmak isteyen yol arkadaşları arıyoruz.

PALEX İle Geleceğinizi Hazırlayın

Her geçen gün büyüyen ve gelişen bir takımın parçası olmak, geleceğinizi bizimle şekillendirmek, yerel ve uluslararası birçok çözümün oluşturulmasında pay sahibi olmak istiyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz.

İşe Alım ve Başvuru Süreci

Hayatınıza heyecan katmaya hazırsanız, sizi bekliyoruz.

1

Başvuru

Şirketimize, İnsan Kaynakları portalımız, gazete ilanları, web siteleri ve kariyer günleri gibi çeşitli platform ve etkinlikler üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Image
2

İnceleme

İnsan Kaynakları birimimiz özgeçmişinizi en çok gelişebileceğiniz veya fayda sağlayabileceğiniz alanlara göre değerlendirir. Tüm başvurularınız gizlilik prensipleri çerçevesinde veri bankasına kaydedilir.

Image
3

Uygun Adaylar

İnsan Kaynakları birimimiz davranış, psikoteknik ve İngilizce yeterlilik testlerini içeren aşamalı mülakatlar yapar. Sonuç olumlu ya da olumsuz olabilir. PALEX olarak, şirketimize başvuruda bulunan her aday bizim için değerlidir. İnsan Kaynakları birimimiz tüm görüşme sonuçlarını e-posta veya telefon yoluyla size bildirir.

Image
4

İkinci Görüşmeler

Şirket profiline uygun olduğunu düşündüğümüz adaylar, birim yöneticilerimiz ile tanışmak üzere ikinci görüşmeye çağırılır. İnsan Kaynakları birimimiz tüm görüşme sonuçlarını e-posta veya telefon yoluyla size tekrar bildirir.

Image
5

İş Teklifi

Önceliğimiz takım oyununu bilen, nitelikli adaylar ile çalışmak. Eğer siz de bu yeteneklere sahipseniz, referans kontrolü ve iş teklifinden sonra PALEX’in kapıları sizin için açılır.

Image